BASKI ÜRÜNLERİ
TOPLAM 1443 ÜRÜN
Aradığın Her Şey En Uygun Fiyata

1- İş bu sözleşmenin konusu, ALICI’nın, SATICI’ya ait www.woisco.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış ücreti belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.
Alıcı, satıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri, satışa konu malın temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı, ödeme sekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı, şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık, anlaşılır ve internet ortamına uygun şekilde satıcı tarafından bilgilendirildiğini, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal sipariş verdiğini is bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.
www.woisco.com sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve alıcı tarafından verilen sipariş üzerine düzenlenen fatura is bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır. Elektronik ortamda alınan ürün/ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, satış bedeli, ödeme şekli, teslim alacak kişi, teslimat adresi, fatura bilgileri, kargo ücreti aşağıda belirtildiği gibidir. Fatura edilecek kişi ile sözleşmeyi yapan kişi aynı olmak zorundadır.

2- Site ve Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan Woisco üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı plant-home.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

3- T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar Site ve foruma gönderilemez.

4- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.

5- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak yasaktır.

6- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

7- Site ve Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!

8- Forumda ve Site’de, sitenizde satılan veya aracı olunan bir “ürünün” reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve yayınlar yazılması mesajı yayınlayan üyenin sorumluğunda ve woisco.com bu konuda sorumluluk kabul etmez.

9- Woisco admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

10- Kurallara uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.

11- Üyeler Tarafından yapılan içerik paylaşımları, yayınları ve mesajlarında yer alan resim vb içeriklerin telif hakları içeren içeriklerin yayınlanması yayın yapan üye sorumluğunda ve plant-home.net bu konuda sorumluk kabul etmez.

12- Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır.

13- Kendi Sitelerinden yayın yapan Editör, Yöneticiler vb. yayınladıkları yazılar’da yukarıda yazan bütün kurallar tabidirler.

14- woisco.com üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
15- Üyeliğinizi doğrulama spam veya robot olmadığınızı kanıtlamak kullandığımız bu kolay işlemini yapmalınız. İstek Doğrulama Yapılmayan Üyelikler spam veya robot hesap olarak kabul edilip 15-30 gün sonra silinir.
16- Üyelik iptali için site admini veya iletişimden üye olurken kullandığınız e-posta adresinden mesaj göndermeniz veya Site admin’i (Plant-Home) kendi hesabınızdan özel mesaj atarak hesabınızı silme için başvurmalısınız.
17-  Irkçılık, Müstehcen, Dil, Din, hakaret içerikli mesajlar vb. bütün uygun karşılanmayan mesajlarda mesajı gönderen üye hesabı silinir veya durdurulur.
18- Üyeler arsı satış yapılması yasaktır

19- Üyelerin başka üyelerden aldığı rahatsız edici mesajları bilgisayarınız ekran resmini (PRTSC) kayıt ederek bize gönderin. Rahatsız edici mesajı gönderen üye kuralların dışına çıkmışsa üyeliği iptal edilecektir.

20- Üyelerin kayıt sırasında veya kayıt sonra eklen e-posta adresleri doğru e-posta adresi girilmelidir. Yanlış e-posta adres girilen üyelere Yönetici tarafından mesaj gönderilir. Mesaj’dan gönderildikten 10-20 gün içinde doğru e-posta adres girilmediği takdirde üyelik spam üyelik olarak nitelendirilip sistem tarafından silinir.

21- Kargonun takibinden, kargoda gelecek zarardan vb. kargo ile ilgili bütün sorumlulardan alıcı sorumludur. Alıcı kargo ile ilgilenmeme sonucu kargonun iade olması ve bu kargonun gönderene kargo firması tarafından tahsil edilen iade ücreti. alıcı iade ücretini gönderene (woisco) iade etmesi(ödemesi) zorunludur.

22- ileri eklenecek yeni şartları ve kurallarda düzeltmeleri yukarıda yer alan bütün kuralları kayıt işlemi sırasında kutuyu işaretleyerek şartlar ve koşullar kabul etmiş olursunuz.

23-Bütün sorumluluk yayın yapan yazar (kullanıcılara) aittir.

24-Güvenlik açısından uygun olmamakla birlikte sorumluluk bilgileri yayınlayan kullanıcı veya ziyaretçiye aittir.

25- Forum sayfasında kullanıcılar tarafından gerçekleşen işlemlerden doğacak sorunlar kullanıcıların kendi sorumlukları altındadır. Doğacak sorunlardan woisco sorumluluk kabul etmez.

26-Site içinde gerçekleşsek üye arası doğacak sorunlardan sorumluğu değildir.

27-Site içi satış ve işlemler kullanıcıların kendi sorumluluklarındadır

28-Site içinde paylaşılan link, bilgiler, iletişim bilgileri, resim vb dosyalardan doğacak sorumluluklar kullanıcılara aittir.

29-Site içinde yapılan satış ve alış verişten satış ve alış veriş yapan kullanıcılar sorumludur.

30-Ticari ürünlerin woisco satılması yasaktır.

31- Uygunsuz paylaşılan resimlerden, Ses, mesaj, vb gönderilerden kullanıcılar sorumludur.

32-whatsapp üzerinden onaylanarak verilen siparişler https://www.woisco.com/fatura-bilgilerini-ilet/ üzerinden Şartlar ve Site Kuralları ve Mesafeli Satış Sözleşmesi  kabul edilir. Whatsapp üzerinden verilen siparişler onaylama sonrası bütün hükümler ve bilgilendirmeler kabul etmiş ve şartları bilgilendirme kabul etmiş sayılır.

33-Baskı ürünlerinde gönderilen hazır çalışmalarda gönderilen dosyadan kaynaklı bütün sorunlar müşteriye aittir.

34-Müşteri, tarafından gönderilen dosyalar cmyk madunda olmalıdır. Rgb olarak gönderilen dosyalar renk değişikleri müşterinin sorumluğunadır. Ölçüden Rgb olarak hazırlanmış ve iç içe geçmiş objelerden kaynaklı,  baskı sorumaları gönderilen dosyadan kaynaklı müşterinin kendi hatasından kaynaklıdır. Hazır doysalar ile iletilen çalışmalar sorumluğu müşteriye aittir.

35- Toplu Üretimden kaynaklanan ebat, adet ve laklarda %5 civarında fire ve kayma olabilmektedir.

36- Adetler, ebatlar ve renk tonlarında %5 ile %10 arası fire olabilir.

37-Basım işlemi gerçekleşmeyen tasarım çalışması yapılan müşteriden 100 ile 500tl arasında ödeme talep edebile bilir.

38- Hazırlanan çalışmanın izinsiz kullanılması kopyalaması yasal yaptırımlar uygulanacaktır.

38- Müşteri tarafından gönderilen dosyalardan kaynaklı sorunlar müşteriye aittir.

39- Onaylanan siparişlerde hatalı ve eksiklikleri müşteriye aittir. Harf hatalarından  kaynaklı sorunlar, tasarımsal ve düzenlemesi müşteri tarafından talep edilmeyen sorunlar, iletilemeyen değişikler ve diğer müşteri talep edeceği ve düzenlemesi noktasında unutulan sorunlar dahil olup müşterin belirmediği ve onaylama sonrası ertesi gün baskıda alındıktan sonra basım işlemi gerçekleşmeye başlar sipariş iptal veya iade işlemi gerçekleşmez.

40- Baskı ürünleri kişiye özel ürünlerdir müşteri tarafından doğacak sorunlarda baskıya alınan siparişler iade ve iptal kabul edilmez.

41- Baskı işlemi her gün 09:00 ile 10:00 arasında işleme alınır. Pazar günleri hariç.

42- Basıma alınmamış siparişler tasarım ücreti düşülerek ücret iadesi yapılır. Ücret belirlemesi yapılan çalışma bağlı olup 100 tl ile 1000tl arasındadır.

43- Görsellerin ve objelerin vektöre dönüştürülmesi 200tl ile 2000tl arasında ücretlendirilir.

44- Logo ve çalışmaların kopyası (pdf, ai, cdr dosya formatlarında) istenmesi doğrultusunda ücret talep edilir.

45- İstenilen baskı çalışması için tasarım çalışması sonrası müşteri baskı işlemi yaptırmaması, iade ve iptallerde tasarım ücreti talep edilir veya sipariş tutarından tasarım ücreti düşülür.

46- Baskı ürünlerinin ücreti tasarım karşılıktır.  Baskı ürünleri yanında hediye olarak gönderilir.

47-Talep edilen işlemler sonrası (revizyon) hatalar, yazılım yanlışları ve benzer durumlar olup olmadı aynı zamanda düzenleme için incelenmesi için görsel olarak sunulur. Onay Verdikten Sonra Hatalardan ve  Yazım Yanlışlıklarından ‘Woisco’ Sorumlu Değildir.

 

Baskı Sepeti
Sepette ürün yok.